Ευχαριστήριο

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου 2017

Από το σχολικό έτος 2012-13 έχει δοθεί ένας αληθινός αγώνας για τον εξοπλισμό του σχολείου, όπως έχει γίνει ήδη γνωστό μέσα από προηγούμενη ανάρτηση. Τη θερινή περίοδο επιστολή-αίτημα εξοπλισμού εστάλη από τη Δ/νση του Σχολείου.Πάνω από εβδομήντα (70) οι αποδέκτες. Μεγάλες γνωστές επιχειρήσεις, εκδοτικοί οίκοι, εταιρείες κινητής τηλεφωνίας, ναυτιλιακές εταιρείες, ξενοδοχειακές επιχειρήσεις, αλυσίδες σούπερ μάρκετ.

Ευχαριστούμε θερμά:

• τον Δήμο Τήνου για την κάλυψη της δαπάνης προστατευτικών για τους στυλοβάτες της καλαθοσφαίρισης
  • τον Σύλλογο Γονέων για την αγορά ειδών απαραίτητων στην εύρυθμη λειτουργία του σχολείου.
  • τους εκδοτικούς οίκους "Ψυχογιός", "Αγκυρα", την εταιρεία "Σκλαβενίτης" και την τράπεζα ALPHA  για τα λογοτεχνικά βιβλία που πρόσφεραν. Η βιβλιοθήκη μας  θα λειτουργεί πλέον ως δανειστική, αφού διαθέτει πλέον μεγάλο αριθμό βιβλίων
  • την εταιρεία ΣΥΝΚΑ για την δωρεά εκτυπωτή
  • τον κ. Μαρίνο Σουράνη για την δωρεά κλιματιστικού και τον κ. Γεώργιο Άνδροβικ για την εγκατάστασή του.
  • τους κ.κ. Ιωάννη Ψάλτη και Σωτήρη Σπανό για την κατασκευή και τοποθέτηση τρίφυλλου διαχωριστικού
  • τέλος, την τράπεζα Eurobank- Εργασίας για την προσφορά ηλεκτρονικού υπολογιστή

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου