Αξιότιμη κυρία Λίλα ντε Τσάβες Χρονοπούλου

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 24 Μαΐου 2019

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Δημοτικού Σχολείου Τήνου και εγώ προσωπικά εκφράζουμε τις ολόθερμες ευχαριστίες μας για την ανεκτίμητη δωρεά σας.

Αφουγκραστήκατε τις ανάγκες ενός νεοϊδρυθέντος σχολείου και μας στηρίξατε με τον δικό σας τρόπο δωρίζοντας μουσικό όργανο – ηλεκτρικό πιάνο για τη διδασκαλία του μαθήματος της Μουσικής και την πραγματοποίηση εκδηλώσεων.

Το πόσο ευαισθητοποιημένο και ενεργό μέλος της παγκόσμιας κοινότητας είστε, το έχει δείξει η πορεία της ζωής σας. Με την κίνησή σας αυτή δείξατε έμπρακτα την αγάπη σας στα παιδιά του σχολείου, στους εκπαιδευτικούς και συμβάλατε κι εσείς στην προσπάθεια που γίνεται για τον εξοπλισμό του σχολείου.

Σας συγχαίρουμε και τιμάμε ιδιαίτερα τη δωρεά σας διότι οι άνθρωποι που πρόσφεραν στην παιδεία έχαιραν, χαίρουν και θα χαίρουν του σεβασμού όλων.

Σας ευχόμαστε υγεία, ευτυχία, πρόοδο και καλή δύναμη στο έργο σας.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Πηνελόπη Διασκούφη